Reklamlar

Gönderen Konu: isot lahmacun ve pide salonu  (Okunma sayısı 3700 defa)

Çevrimdışı hzhakan

• Paylaşımcı Üye
  • **
  • Liked: 13
    • Profili Görüntüle
isot lahmacun ve pide salonu
« : 28 Nisan 2014, 21:55:13 »
Silopiye geleli uc ay oluyor bir kac belirli yer disindayemek yemedim.hos kebap yemedim desem daha dogru olur cunku evimizin disinda sulu yemek yiyebilecegimiz hic mekan yok.aksam her zamanki gibi ne yesek kritigi yaparken yorgunluktan disari cikacak mecali kalmamis ben ve birkac iyi adam o zaman silopi rehberi nokta koma girelim seceneklerimize bakalim alistigimiz yerler disinda yeni bisiyler kesfedelim diye android telefonumuzdan (boyle soyleyemem uzerimde sonradan gorme etiketi oldu ama okudukca anlayacaksiniz) girdik siteye.dusundugum aksine butun lokanta ve restaurantlar adresleri telefonlariyla beraber eklenmis sagolsun site sahibi.cesit fazlaligiyla kararsizlik arasinda pozitif yonde kolerasyon hepimizin malumu.kisa bi munazara sonucu 'isot pide ve lahmacun salonu'nu kesfetmeye karar verip siteye girdigimiz yukarda bahsi gecen android telefonumuzdan saga sola numarayi yazmak icin kalrm kagit aramadan bilindik cift tiklama usuluyle siparis vermek uzere vatandasa ulastim.bibucuk kiymali kasarli bir bucuk kusbasili kasarli gectim.bu is bekledigimin aksine cok kisa surdu.zira adres tarif etme konusunda istanbul cocugu olan ben, ismi lazim degil iki mekana evi n yerini anlatmaya calismismam epey zamanimi almisti.son care olarak mektup adresini verdim ....caddesi......apartmani....daire....numara silopi sirnak.gps le buldu sonra sanirim..isot pide iki nokta tasi soylememle anlayinca basarili buldum ilk bakista mekani......arkasi yarin
Life is for my own to live my own way.

Çevrimdışı yusufkoc

• Yönetici
  • Yeni Üye
  • Liked: 10
    • Profili Görüntüle
Ynt: isot lahmacun ve pide salonu
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2014, 00:08:37 »
isot' un lahmacunlar iyimiydi bari :)

Çevrimdışı ßaRoN

• Paylaşımcı Üye
  • **
  • Liked: 48
  • Hayat Dediğin İki Kelime Hoş Geldin Güle Güle...!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2014, 00:13:36 »
Güzeldir Oranın İsotları ya. :))
KENDINE YENI BIR YOL ÇIZMEK IÇIN
̶̶Ba̶̶z̶̶ı̶̶ ̶̶İn̶̶s̶̶a̶̶n̶̶La̶̶r̶̶ı̶̶n̶̶ ̶̶Üs̶̶t̶̶ü̶̶n̶̶ü̶̶ ̶̶Çi̶̶z̶̶m̶̶e̶̶k̶̶ ̶̶Zo̶̶r̶̶u̶̶n̶̶d̶̶a̶̶s̶̶ı̶̶n..
  ;)  ;)     

Çevrimdışı ßaRoN

• Paylaşımcı Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2014, 00:15:39 »
Yusuf Hocam Bi Yemege Götürmediniz cumartesi Günü ßenden Lahmacunlar.:)))
̶̶Ba̶̶z̶̶ı̶̶ ̶̶İn̶̶s̶̶a̶̶n̶̶La̶̶r̶̶ı̶̶n̶̶ ̶̶Üs̶̶t̶̶ü̶̶n̶̶ü̶̶ ̶̶Çi̶̶z̶̶m̶̶e̶̶k̶̶ ̶̶Zo̶̶r̶̶u̶̶n̶̶d̶̶a̶̶s̶̶ı̶̶n..
  ;)  ;)     

Çevrimdışı yusufkoc

• Yönetici
  • Yeni Üye
  • Liked: 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2014, 00:35:54 »
Ayıp ediyorsun ısmarlayalım baron :)

Çevrimdışı ßaRoN

• Paylaşımcı Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Nisan 2014, 00:38:23 »
Sağolun Hocam Varlıgınız Yeter..
  ;)  ;)     

Çevrimdışı hzhakan

• Paylaşımcı Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Mayıs 2014, 16:32:27 »
Silopiye geleli uc ay oluyor bir kac belirli yer disindayemek yemedim.hos kebap yemedim desem daha dogru olur cunku evimizin disinda sulu yemek yiyebilecegimiz hic mekan yok.aksam her zamanki gibi ne yesek kritigi yaparken yorgunluktan disari cikacak mecali kalmamis ben ve birkac iyi adam o zaman silopi rehberi nokta koma girelim seceneklerimize bakalim alistigimiz yerler disinda yeni bisiyler kesfedelim diye android telefonumuzdan (boyle soyleyemem uzerimde sonradan gorme etiketi oldu ama okudukca anlayacaksiniz) girdik siteye.dusundugum aksine butun lokanta ve restaurantlar adresleri telefonlariyla beraber eklenmis sagolsun site sahibi.cesit fazlaligiyla kararsizlik arasinda pozitif yonde kolerasyon hepimizin malumu.kisa bi munazara sonucu 'isot pide ve lahmacun salonu'nu kesfetmeye karar verip siteye girdigimiz yukarda bahsi gecen android telefonumuzdan saga sola numarayi yazmak icin kalrm kagit aramadan bilindik cift tiklama usuluyle siparis vermek uzere vatandasa ulastim.bibucuk kiymali kasarli bir bucuk kusbasili kasarli gectim.bu is bekledigimin aksine cok kisa surdu.zira adres tarif etme konusunda istanbul cocugu olan ben, ismi lazim degil iki mekana evi n yerini anlatmaya calismismam epey zamanimi almisti.son care olarak mektup adresini verdim ....caddesi......apartmani....daire....numara silopi sirnak.gps le buldu sonra sanirim..isot pide iki nokta tasi soylememle anlayinca basarili buldum ilk bakista mekani......arkasi yarin

yarım kalan yerden devam edeyim bari bayağı zaman geçmis üzerinden...neyse geldi bizim nevale gelmesi gereken zamanda.27 lira tutmuş hesap içeceksiz..işler dışlar çarpıp pidenin 8-9 lira civarını hesapladım aslında pahalı ama silopi şartlarında makul geldi fiyat.uzattım 50 kayme,bozuk yok abi dedi gidip bozduruyum dedi çocuk (4 kat aşağı inecek yayan bozduracak yer arayacak sonra tekrar çıkıcak) düşünürken yoruldum ben.dur bi  bakayım dedim.bulduk buluşturduk yormadık çocuu.ama anlamadığım şudur ki.madem yılların esnafısın,madem yıllardır sipariş götürüyorsun hiç mi aklına gelmiyor bunlardan 27 lira alacam şimdi bu adamlar 30 verseeee 3 lira lazım,50 versee 23 lira lazım 100 verseee 73 lira lazım.en iyisi ben cebime 3 tane bi lira,bi tane 20 lira bi tane 50 lira bi tanede 100 lira alayımda belki zengindir adam çıkarır 200 verir uğraşmayım akşam akşam demek.cem yılmaz söylerken komik geliyor tabi paranın beşte üçüyle fındık almak ama durum bu işte."analitik düşüncenizin gelişmesi lazım sevgili öğrenciler" (pazar mesaimi de yaptım bedavadan oh mis)...........arkası başka zaman

Çevrimdışı hzhakan

• Paylaşımcı Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Mayıs 2014, 00:21:27 »

yarım kalan yerden devam edeyim bari bayağı zaman geçmis üzerinden...neyse geldi bizim nevale gelmesi gereken zamanda.27 lira tutmuş hesap içeceksiz..işler dışlar çarpıp pidenin 8-9 lira civarını hesapladım aslında pahalı ama silopi şartlarında makul geldi fiyat.uzattım 50 kayme,bozuk yok abi dedi gidip bozduruyum dedi çocuk (4 kat aşağı inecek yayan bozduracak yer arayacak sonra tekrar çıkıcak) düşünürken yoruldum ben.dur bi  bakayım dedim.bulduk buluşturduk yormadık çocuu.ama anlamadığım şudur ki.madem yılların esnafısın,madem yıllardır sipariş götürüyorsun hiç mi aklına gelmiyor bunlardan 27 lira alacam şimdi bu adamlar 30 verseeee 3 lira lazım,50 versee 23 lira lazım 100 verseee 73 lira lazım.en iyisi ben cebime 3 tane bi lira,bi tane 20 lira bi tane 50 lira bi tanede 100 lira alayımda belki zengindir adam çıkarır 200 verir uğraşmayım akşam akşam demek.cem yılmaz söylerken komik geliyor tabi paranın beşte üçüyle fındık almak ama durum bu işte."analitik düşüncenizin gelişmesi lazım sevgili öğrenciler" (pazar mesaimi de yaptım bedavadan oh mis)...........arkası başka zaman
-Nerde kalmistik?
-Pideler gelmisti abi.
-Ne kalmis ki olum.yedik bitti iste :)

Gemide filmini izlemeyen kalmasin Erkan Can

Çevrimdışı anyhill

• Yeni Üye
  • *
  • Liked: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Haziran 2014, 11:36:07 »
ne zaman dışardıan yemek yesem midemde veya bağırsaklarımda sorun yaşıyorum. Akdeniz tantuni yemek salonu hariç.

Çevrimdışı hzhakan

• Paylaşımcı Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2014, 19:04:42 »
ne zaman dışardıan yemek yesem midemde veya bağırsaklarımda sorun yaşıyorum. Akdeniz tantuni yemek salonu hariç.
Lavas arasi maydonoz, domates ve bikac tavuk parcasindan zarar gelmez elbette.diger yemekleride cok acili yapiyor kadin.boykot mu etsek ne

Çevrimdışı anyhill

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2014, 10:43:11 »
Lavas arasi maydonoz, domates ve bikac tavuk parcasindan zarar gelmez elbette.diger yemekleride cok acili yapiyor kadin.boykot mu etsek ne

ekmek arası domates peynir de olsa evde yemek yemek daha sağlıklı, veyahut marketlerden hazır yemek , konserve vb. almak daha sağlıklı. Tecrübeyle sabittir.

Çevrimdışı hzhakan

• Paylaşımcı Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 06 Haziran 2014, 20:51:49 »
nereye kadar gidecek böyle sabit sabit otur evinde öğren ne yapılması gerekıyosa ne istiyosan vakit cok yapcak bi şey yok dışarda yiyipte sağlıgına ve cebine zarar vercen ki boş boş cay içmeler ne oldugu bilinemeyen muhabbetler yerine yemek üzerine etkinlikler düzenlenebilir

Onu da denedik aqua da.hergun hergun ugrasinca zor geliyor utusu var bulasigi camasiri derken evlenme ihtiyaci doguyor en derinden.

Çevrimdışı hzhakan

• Paylaşımcı Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2014, 02:35:20 »
hayırlısı demekten başka bi söz bulamadım hayırlısı olsun herkesin hakkında güzel yemek yapan biri çıkar karşısına herkesin İnşallah  :)

Evlenmek deyince aklina guzel yemek gelmesi cok enterasan ve de cok ayip.baska yerde deme boyle gulerler.boyle devam edersen muzmin bekar kalirsin demedi deme

Çevrimdışı anyhill

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Haziran 2014, 13:20:34 »
hakan ogretmen miisin?

Paylaş facebook Paylaş twitter